Mam w domu dobrze wykonany grzejnik kanałowy

W naszym domu mieszkamy już kilkanaście lat. Dobrze nam tutaj, okolica jest bardzo spokojna no i sąsiadów mamy fajnych. Kiedyś żona chciała się przeprowadzić, ale mi życie w mieszkaniu, w centrum miasta zdecydowanie nie odpowiada.

Chcę mieć w każdym pomieszczeniu taki grzejnik kanałowy

dobrze wykonane grzejniki kanałoweZdecydowaliśmy się zatem na odremontowanie naszego domu. Głównie skupiłem się na salonie, gdzie wymieniłem wszystko. Mam tam zamontowany świetny grzejnik kanałowy, który idealnie się sprawdza. Doszedłem do wniosku, że takie dobrze wykonane grzejniki kanałowe powinny być jednak we wszystkich pomieszczeniach. Żona nie chciała słyszeć o kolejnych remontach, ale wiem,  że uda mi się ją namówić. Zresztą mam masę argumentów. Takie dobrze wykonane grzejniki kanałowe dają więcej ciepła, które utrzymuje się przez długi czas. Zresztą od razu zauważyła sama, że rachunek za ogrzewanie w tym roku był dużo niższy. Długo namawiałem żonę, aż w końcu zmieniła zdanie. Wyjechała na ten czas do matki, bo nie chciała przebywać w domu w czasie remontu. Ja w tym czasie spokojnie wymieniłem sobie stare na dobrze wykonane grzejniki kanałowe i teraz jestem zadowolony. Wszystko zrobiłem sam, ponieważ ostatnio przyjrzałem się jak się je wymienia i nie miałem z tym problemu. Było sporo pracy przy tym, ponieważ w pozostałych pomieszczeniach były zwykłe grzejniki żeliwne, ale poszło sprawnie. Kiedy Tereska wróciła do domu to wszystko już było zrobione. Bardzo jej się podobało i uznała, że to była świetna decyzja. Cieszę się, że jest zadowolona.

W okresie zimowym zapłaciliśmy połowę tego co za rok poprzedni. Dzięki temu możemy się w tym roku wybrać na jakiś urlop za granicę. Jeszcze trochę się odłoży pieniędzy i wakacje załatwione. Lepiej to być nie mogło tak na prawdę.