Kupno obrazu ręcznie malowanego

Kiedy byłam w Paryżu na wycieczce, to postanowiłam odwiedzić jedną z największych wystaw. Planowałam to od dłuższego czasu. Wzięłam ze sobą dużo pieniędzy i kartę kredytową, ponieważ dostałam informację, że będzie możliwość kupienia obrazu pochodzącego od jakiegoś znanego artysty.

Zakupienie obrazu w bardzo atrakcyjnej cenie

obraz ręcznie malowany - cenaDo Paryża wybrałam się zupełnie sama, ponieważ lubiłam robić to na co miałam ochotę. W towarzystwie nie zawsze to było możliwe. Na wystawę wybrałam się już pierwszego dnia pobytu, ponieważ było to dla mnie najważniejsze wydarzenie. Zamierzałam kupić jakiś piękny obraz ręcznie malowany – cena nie miała dla mnie znaczenia, ponieważ było mnie stać na taki wydatek. Na wystawie było mnóstwo obrazów, które oglądałam i byłam nimi zachwycona. Kiedy w końcu pojawiła się możliwość zakupu obrazu, to udałam się do pomieszczenia, w którym znajdowały się wszystkie obrazy przeznaczone na sprzedaż. Spodobał mi się obraz malowany ręcznie przez jakiegoś niemieckiego artystę, który był jednym z bardziej utalentowanych artystów dwudziestego wieku. Obraz jego zrobił na mnie tak ogromne wrażenie, że pozostałe przestały mnie całkowicie interesować. Na dodatek udało mi się ten obraz zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie, co zdecydowanie wpłynęło jeszcze bardziej na moje zadowolenie. Zaraz po zapłaceniu za to dzieło sztuki zadzwoniłam do swojego męża, żeby o wszystkim mu opowiedzieć. Mój mąż Łukasz pogratulował mi udanego zakupu. On także lubił sztukę.

Kiedy wróciłam do domu, to obraz postanowiłam powiesić w salonie. Miałam wiele obrazów ręcznie malowanych, jednak ten był wyjątkowo cenny dla mnie. Liczę, że w przyszłości jeszcze uda mi się trafić na taką okazję, ponieważ obrazy ręcznie malowane były dla mnie największą atrakcją.