Który rower jest tani?

Wśród producentów rowerów, pojawił się nowy gracz. Jest nim polska firma Kross. Ich jednoślady są nie tylko ultra wytrzymałe i świetnie zaprojektowane, lecz również odznaczają się, niższą od konkurencji, ceną. Co ma kluczowe znaczenie dla większości klientów.

Nie ma tańszego roweru od Krossa Hexagona

kross hexagon x3Ten rower jest wyposażony w doskonałą ramę. Wykonana ze specjalnego stopu aluminium, który sprawia, że rama jest lżejsza i bardziej wytrzymała. To jednak nie wszystko, bo została ona skonstruowana przy użycie metody „hydroformingu”, która do niedawna była przeznaczona jedynie dla rowerów, znacznie lepszej klasy, przeznaczonych do startów w wyścigach i zawodach. Kross Hexagon 5.0 to również hamulce V – Brake oraz przerzutka, gwarantująca płynną i cichą zmianę, dwudziestu jeden przełożeń. 5.0 ma w standardzie dwudziestosześcio calowe koła, co sprawia, że lepiej trzyma się nawierzchni, wpływa na dynamikę skrętów i przyspieszenie. Jeżeli jeszcze nie dane nam było skorzystać z tego roweru, tylko jazda testowa ułatwi nam zrozumienie, jak wielkim błędem to było. Hexagon 5.0 kosztuje około tysiąca stu złotych, a to co otrzymujemy w tej cenie jest warte u konkurencji znacznie więcej. Jeżeli jednak jesteśmy zdecydowani na ten rower, najlepiej zamówić go w jednym ze sklepów internetowych. Czemu? Ze względu na szybką wysyłkę i gwarancję jeszcze niższej ceny ostatecznej. Cena Hexagona jest w stosunku do konkurencji nieprzyzwoicie niska i czasem aż prosi się o pytanie, czemu częściej nie widzimy reklam firmy Kross, ale widocznie to wynika z polityki prowadzonej przez firmę.

Ten rower górski to jednoślad, któremu niczego nie brakuje i z czystym sumieniem można go polecić każdemu amatorowi przejażdżek o średnim zaawansowaniu. Będziemy z niego zadowoleni przez wiele sezonów i na pewno zaskoczy nas jego jakość i agresywny styl.