Kto w Poznaniu naprawi drzwi na balkon?

Zbliżała się wiosna. Dla mnie był to sezon na sadzenie kwiatów na balkonie. Uwielbiałam spędzać całe dnie w tym pomieszczeniu w mieszkaniu. Jednakże, ostatnio zauważyłam, że nie mogę domknąć do końca drzwi balkonowych. Klamka jakby blokowała się w połowie. Musiałam to naprawić, ponieważ przez tą usterkę wystarczył silniejszy podmuch wiatru, żeby popsuć całe okno.

Zleciłam naprawę drzwi balkonowych

naprawa drzwi balkonowych poznańMusiałam jeszcze tylko znaleźć kogoś kto zajmie się całą usterką. Okno i drzwi balkonowe nie były już bowiem na gwarancji. Poszukiwania fachowca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: naprawa drzwi balkonowych poznań, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko trafiłam na ofertę prywatnego fachowca, który zapewniał, że naprawi okna i drzwi balkonowe różnych modeli. Zajmował się również wstawianiem okien. Jego ogłoszenie było poparte pozytywnymi komentarzami klientów, którzy pisali, że jest to prawdziwy fachowiec, który zna się na swoim fachu. Postanowiłam umówić się z nim na spotkanie, żeby przyjrzał się moim drzwiom balkonowym. Miał on bardzo szybkie terminy i jeszcze tego samego dnia przyjechał, aby dokonać naprawy. Szybko znalazł usterkę. Okazało się, że klamka jest po prostu wyrobiona i trzeba zamontować nową. Fachowiec miał ze sobą profesjonalny sprzęt, dzięki któremu szybko i sprawnie wymontował starą klamkę i zamontował nową, i tym samym naprawił wyjście na balkon.

Byłam z niego bardzo zadowolona. Naprawa przebiegła bardzo szybko i sprawnie oraz odbyła się bez szkody dla całych drzwi. Po wymianie klamki nie pozostała nawet jedna ryska na drzwiach balkonowych. To był prawdziwy profesjonalista, który znał się na swoim fachu, a w dodatku nie miał zbyt wygórowanych cen. Za usługę zapłaciłam niewiele więcej niż cena wykorzystanych przez niego materiałów.