Krakowskie targi aranżacji wnętrz

Kupiliśmy z mężem mieszkanie w Krakowie już kilka lat temu. Zdecydowaliśmy się na rynek wtórny. Trafiliśmy na lokum, które nie wymagało gruntownego remontu i to na tamtą chwilę nam całkowicie odpowiadało. Jednak teraz zaczynamy myśleć o pewnych zmianach. Planujemy powiększenie rodziny, więc przydałoby się też stworzyć pokój dla dziecka.

Mieszkanie według Twojego pomysłu

dobre wykończenia wnętrz w KrakowieNiestety nie znamy żadnej firmy proponującej dobre wykończenia wnętrz w Krakowie. Skorzystaliśmy więc z okazji, którą mąż wypatrzył w lokalnej gazecie – targi aranżacji wnętrz. Kupiliśmy bilety i udaliśmy się na nie z wielkim entuzjazmem. Obejrzeliśmy mnóstwo zaprojektowanych specjalnie na ten dzień pokoików, kuchni i łazienek. Rozmawialiśmy z kilkoma projektantami. W końcu zdecydowaliśmy się na wzięcie wizytówki od jednego z nich, który przekonał nas prostotą swoich pomysłów na wnętrze. Ponadto dysponował też kilkoma różnymi kontaktami do firm wykonujących prace wykończeniowe według jego planu. Wróciliśmy do domu z głowami pełnymi kolorów, kształtów i nowych inspiracji. I zdecydowaliśmy się, że samodzielnie zaprojektujemy naszą nową przestrzeń. Chcieliśmy jednak zrobić to po swojemu, potrzebowaliśmy jednak inspiracji.

Skorzystaliśmy jednak z kontaktu do firmy zajmującej się wykończeniem wnętrz, który uzyskaliśmy podczas targów. Osoby tam pracujące pomogły nam też z doborem materiałów pod kątem jakości i praktycznego użycia, ponieważ nie mieliśmy w tej kwestii żadnych doświadczeń. Zaproponowano nam jeszcze kilka zmian kolorystycznych niż te, które był naszym pomysłem. Przyjęliśmy większość z nich i efekt jest naprawdę w pełni zadowalający. Teraz rozpoczynamy właśnie przyjmowanie rzeszy gości bardzo ciekawych naszego nowego kąta i z dumą prezentujemy wszystkim nasze spełnione już projekty.