Kosmetyka i aktualne trendy w makijażu

Co sezon zmieniają się trendy nie tylko w branży odzieżowej ale i w makijażu. To on zawsze jest mniej lub bardziej subtelnym dopełnieniem stylizacji.

Łódzka kosmetyka i dzisiejsze wyzwania

kosmetykaKosmetyka łódź odpowiada na dzisiejsze wyzwania i potrzeby kobiet i przedstawia największe trendy w sezonie wiosna lato dwa tysiące szesnaście. Pierwszym elementem są mocno podkreślone usta. Najlepsze kolory na wiosnę to czerwień w ciepłym odcieniu, róż w odcieniu fuksji oraz taki uważany za róż zbliżony do słodkiego odcienia, z którym zwykle kojarzymy lalkę barbie. Salon kosmetyczny możemy omijać z daleka, ponieważ kolejną gorącą nowością jest makijaż, którego nie widać, czyli make up no make up. Najważniejszym elementem jest to, aby oczy a konkretnie rzęsy były mocniej podkreślone. Cienie do powiek w naturalnym odcieniu, podobnie jak szminka- kolor nude to element do tworzenia makijażu, który trzeba mieć w swojej kosmetyczce. Ponadto wracają przebojem kreski. Można je namalować zarówno na dolnej jak i na górnej powiece. Te na górnej są zdecydowanie bardziej okazałe, jednak też nie ma co przesadzać. Jeżeli trend dotyczący delikatności w makijażu nie jest dla Ciebie nic straconego. W piękną letnią pogodę oczy powinny przypominać błękit morza i lagunę. Można delikatne podkreślić błękitem oczy. Króluje także mocniejszy, szary bądź grafitowy makijaż oka, który nie jest wykonany perfekcyjnie, a lekko rozmazujemy go pędzelkiem.

Salon fryzjerski, szczególnie ten z Łodzi zaproponował nam także trendy na fryzury. Od dziś królują fantazyjnie zrobione warkocze, ozdobione żywymi kwiatami wplecionymi w kosmyki.