Kolorowe patyczki do słodkości

 

Wspomnienia z dzieciństwa w dużej mierze opierają się na wrażeniach zmysłowych, jakich doznaliśmy w młodszych latach życia. Pamiętane są najprzyjemniejsze momenty, a także zapachy, smaki czy ulubione melodie. Każdy z nas pamięta na pewno wyjście na lody czy watę cukrową do parku oraz inne przyjemne doznania, choćby właśnie smak słodyczy.

Drewniane patyczki do słodyczy

patyczki do waty cukrowejJeśli choć raz zdarzyło nam się uczestniczyć w lokalnym festynie, jarmarku czy kiermaszu, na pewno przypominamy sobie znajdujące się tam stragany ze słodyczami. Często są to słodycze wykonywane ręcznie w manufakturach, które smakują wybornie – nawet starszym miłośnikom łakoci. Do ich produkcji wykorzystywane są naturalne barwniki, a opakowania wykonywane są wyłącznie z ekologicznych, nieszkodliwych dla zdrowia substancji. Najbardziej znane słodkości, jakie nabyć można w trakcie przeróżnych eventów i festynów dla dzieci to wata cukrowa, lody i lizaki. Oprócz landrynkowego smaku i miłego zapachu posiadają one efektowny wygląd, który przyciągnie każdego miłośnika łakoci – bez względu na wiek. Istotnym elementem potrzebnym do wyprodukowania takich słodyczy są patyczki do waty cukrowej, których użyć można również do lizaków, lodów, a także gotowanej kukurydzy. Są one wygodnym sposobem podtrzymywania produktu w stabilnej pozycji.  Pakowane po 100 sztuk w paczce. Wyprodukowane są z bezpiecznego dla zdrowia miękkiego drewna, które nie posiada ostrych zakończeń.

Budowa długiego walca zapewnia konsumującemu swobodę obracania patyczka dookoła, a także zapewnia czystość rąk w trakcie spożycia łakoci. Występują one w wielu wariantach kolorystycznych i można je dopasować do koloru produktu, który się na nie nadziewa. Jest to wygodny sposób zabezpieczenia przed ubrudzeniem się, który zapewnia całkowitą wygodę i swobodę ruchów w trakcie konsumpcji zarówno waty, jak i lizaków.