Kim jest hostess?

Promowanie różnego rodzaju eventów, na przykład samochodowych czy też gastronomicznych, kojarzymy z obecnością hostess, czyli kobiet, mających za zadanie reprezentować dane marki. Co ciekawe, w tej branży jest jednak i miejsce dla panów.

Interesująca praca dla mężczyzn

hostess mężczyznaJak powszechnie wiadomo, hostessy, to najczęściej młode, atrakcyjne i uśmiechnięte dziewczyny, jakich zadaniem jest marketingowe wspomaganie firm, zatrudniających je do obsługi różnego rodzaju eventów. Do ich zadań należy promowanie produktów albo usług np. w galeriach handlowych albo obsługa organizacyjna oraz informacyjna na wszelkiego rodzaju targach oraz konferencjach. Jest to zajęcie bardzo atrakcyjne, choć trudne, wszak generuje bardzo przyzwoite zarobki, zwłaszcza, gdy współpracuje się z dobrą agencją. Jednak jest wiele branż, które nie zatrudniają hostess, a hostessów, czyli ich męski odpowiednik. Specyfika pracy, jak i jej zadania są takie same w przypadku obojga płci, toteż panowie, doskonale rozumieją na czym ona polega. Co ciekawe hostess mężczyzna to zajęcie nie tylko dla młodych, ale też dojrzałych panów, którzy cechują się nienaganną kulturą osobistą i dobrą prezencją. Zajęcie, tak jak i w przypadku pań, jest bardzo dobrze płatne, toteż mężczyźni wybierają je bardzo często i wykonują je, średnio, od trzech do siedmiu lat. W takim okresie możliwe jest zarobienie poważnych pieniędzy, jednak pod warunkiem, że współpracuje się z dobrze prosperującą agencją lub znanym menadżerem.

Wielu panów, zamiast wybierać pracę barmana czy też pomywacza, stawia na zajęcie perspektywiczne, jakim jest właśnie hostess. Umożliwia ono nie tylko zarabianie, ale także poznawanie wielu ciekawych ludzi oraz podróżowanie po wielu krajach, zresztą nie tylko europejskich.