Jeśli angielski – to gdzie?

Czy wiesz, że na świecie funkcjonuje ponad 6000 języków? Który z nich jest najpopularniejszy? Oczywiście, że język, który dla około 330 milionów ludzi jest językiem ojczystym. To żaden inny tylko angielski, którym posługują się miliony osób na całym świecie. Najbardziej efektywnym sposobem na poprawę znajomości języka angielskiego jest uczestnictwo w wyjeździe językowym za granicę. Jeśli więc nada nie masz planów na zbliżającą się zimę lub lato, nie wahaj się.

Gdzie warto uczyć się języka angielskiego?

Obóz językowy LondynAle teraz stoimy przed wyborem gdzie jechać? Jeżeli lekcje angielskiego w |Polsce są dla Ciebie nudne, a wakacje chciałbyś spędzić w ciepłym kraju najlepszym wyborem dla Ciebie będzie obozy językowe Malta. Uczestnicząc w obozie młodzieżowym języka angielskiego na Malcie możesz nie tylko uczyć się angielskiego, ale również poznać tę wyjątkową wyspę. Na Malcie będziesz mógł do woli korzystać ze słońca, plaży i morza. Podczas kursu językowego poznasz także tradycje i zwyczaje Maltańczyków, spróbujesz jak smakuje słynne Kinniei będziesz mógł nurkować w krystalicznych wodach oblewających wyspę. Wybierz jeden z obozów językowych na Malcie i odpoczywaj na jej słonecznych plażach wśród rozmów w języku angielskim! Jeśli jednak wolisz brytyjski klimat i chciałbyś poznać niezwykły brytyjski akcent lepszym wyborem będą obozy językowe Londyn! Podczas kursu językowego osobiście poznasz tradycje i zwyczaje Brytyjczyków, ich wyjątkową kuchnie. Skuś się na 5 o’clock tea w Londynie. Jeśli chcesz przeżyć swój American Dream to wybierz się na obóz językowy w jednym z miast USA. Podczas takiego kursy poznasz USA „od kuchni”, styl życia Amerykanów ich zwyczaje. Lecz jeśli jednak wolisz chłodniejsze klimaty zainteresuje Cie Kanada. Ona oczaruje Cie i zachwyci. Poznasz tu tradycje i zwyczaje Kanadajczyków, oraz ich wspaniała kuchnie.

Przed wyborem wyjazdu językowego warto zastanowić się czego chcemy, a co najważniejsze jaki klimat nas interesuje. Wszystkie kraje są warte poznania ale wybór należy do nas samych!