Jaki vaporizer jest wydajny?

 

Wśród waporyzatorów przenośnych oferuje się konwekcyjne, indukcyjne oraz hybrydowe, czyli takie, które są fuzją dwóch pierwszych. Które z nich są najlepsze? Na tak postawione pytanie ciężko odpowiedzieć, ponieważ każdy klient ma inne oczekiwania.

Markowe i solidne waporyzatory

vaporizer paxNa rynku jest co najmniej kilkunastu producentów waporyzatorów, ale wśród nich zdecydowanie wyróżnia się Pax. To marka, którą wyróżnia fakt, że oferuje największą liczbę modeli przenośnych vaporizerów i niemal każdy vaper miał okazję się z nią zapoznać. Paxy słyną z solidnego wykonania, toteż nawet upadek z wysokości nie jest im straszny. Większość modeli ma rozmiar zapalniczki, co oznacza, że są dyskretne i z łatwością zmieścimy je w kieszeni kurtki lub płaszcza. Vaporizer Pax to gwarancja niezawodności i waporyzacji na najwyższym poziomie, dzięki czemu marka ma aż tak wielu odbiorców na całym świecie. Jeżeli chcemy kupić jedno z urządzeń tego producenta, to najlepiej zrobić to w internecie. Dlaczego? Albowiem sklepy online mają pełną ofertę Paxów – od modeli najstarszych po najnowsze. Oferują również akcesoria do nich oraz części zamienne, jak sitka, których dokupywanie jest standardem. Ciekawostką jest, że jeden z najnowszych modeli Pax jest wyposażony w czujnik ust, dzięki czemu urządzenie włączą się tylko wtedy, gdy znajdą się one w pobliżu, a wyłącza się (i zaczyna schładzać) natychmiast po inhalacji. To bardzo dobre rozwiązanie, albowiem przeciwdziała stratom w materiale roślinnym.

Pax to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek, synonim urządzeń solidnych, kompaktowych i niezwykle wydajnych. Nie jest więc dziwne, że i na polskim rynku cieszą się one wielką popularnością, co dokładnie odzwierciedlają statystyki sprzedażowe sklepów dla vaperów, będących oficjalnym dystrybutorem marki.