Jaki kołnierz masujący wybrać?

Stres i brak właściwiej pozycji dla kręgosłupa to często przyczyny bólu i sztywności pleców. Najbardziej narażoną na deformację i zesztywnienie częścią kręgosłupa są kręgi szyjne. Jeśli w porę nie zadbamy o odpowiedni poziom ich rozluźnienia, to ból nas nie opuści. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie regularny masaż. Obecnie istnieje wiele sprzętów elektronicznych, które pozwolą nam obyć się bez masażysty.

Oryginalny kołnierz do masażu

ciekawy kołnierz masujący medivonSztywność karku i ból w okolicy szyi to oznaka przeciążenia kręgów. Jest zwykle spowodowana stresem oraz niewłaściwą pozycją w trakcie pracy za biurkiem lub złą poduszką. Jeśli zależy nam na zażegnaniu problemu raz na zawsze, należy zadbać przede wszystkim o powyższe kwestie gruntownie. Jednak doskonałą metodą wspomagania leczenie tego typu dolegliwości bólowych będzie nabycie specjalnego masażera, który wspomoże regenerację włókien mięśniowych – rozluźni je i w ten sposób pozbędziemy się bólu. Jeśli nie mamy czasu lub możliwości zamówić stałej usługi masażu u profesjonalisty, to warto zaopatrzyć się w ciekawy kołnierz masujący medivon. Posiada on kilka poziomów intensywności, które z łatwością dopasujemy do własnego zapotrzebowania i indywidualnych preferencji. Dodatkowo, możemy używać go zarówno w pracy, jak i w domu, oglądając w tym czasie telewizję lub pracując za biurkiem. Jest to nowoczesny sprzęt, który posiada liczne atesty i certyfikaty towarzystw medycznych, dzięki czemu zapewnia 100% bezpieczeństwa użytkownikom. Z powodzeniem zastąpi wizytę u masażysty. Rozluźnia spięte mięśnie, działając antystresowo i relaksacyjnie.

Częste stosowanie kołnierza w przeznaczonym ku temu trybie zapewnia też działanie odchudzające. Dzięki temu pozbędziemy się fałdek tłuszczu w okolicach pleców. Docenią go przede wszystkim osoby pragnące chwili relaksu w trakcie dnia, miewające problemy z bólem pleców. Produkt wyścielony jest niezwykle miękką powłoczką, która zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Ma uniwersalny rozmiar, który dopasuje się do każdych pleców.