Jaka firma najlepsza na czarter jachtów?

Co roku jeżdżę na Mazury, żeby odpocząć i odciąć się na kilka dni od świata. Zawsze zamykałam się w jakiejś chatce przy jeziorze na skraju lasu, gdzie nie ma internetu i stada rozwrzeszczanych turystów balujących do rana, ale w tym roku chciałabym spróbować czegoś nowego.

Czarter jachtów i przeszkolenie przed wyprawą

czarter jachtówMyślałam o tym, żeby nauczyć się żeglować, ale to chyba jednak za duży przeskok w sposobach spędzania wolnego czasu, dlatego wpadłam na pomysł, aby zabrać ze sobą kogoś kto umie obchodzić się z jachtami i spróbować właśnie tego. Oczywiście nie stać mnie na to, aby kupić sobie swój jacht i z niego korzystać raz do roku, no ale przecież są firmy, które zajmują się czarterowaniem jachtów i kompleksową obsługą w tym zakresie. No i właśnie z tym się zwracam. Czy ktoś może mi polecić firmę z której kiedyś korzystał i był zadowolony? Po wpisaniu w wyszukiwarkę czarter mazury wyskakuje całe mnóstwo firm, a ja z natury jestem taka, że nie lubię kupować w ciemno, dlatego wolę zasięgnąć opinii bardziej doświadczonych w temacie. Oczywiście zależy mi na tym, żeby było w miarę tanio, ale też wygodnie. To ma być typowo turystyczna wyprawa, więc nie chciałabym wynajmować jakiegoś kolosa, ale też nie półosobową łajbę. No i do pakietu czarter jachtów mazury, chciałabym odbyć jakieś przeszkolenie, żeby nie wypływać jako kompletnie zielona. Jestem ostrożna i lubię się zabezpieczyć na wszelkie możliwe sposoby.

Może są firmy, które takie szkolenia organizują? Będę naprawdę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź i wskazówkę. Gdyby ktoś miał jakiś konkretny kontakt, to również poproszę.

Dobrą ofertę ma nfuncharter