Idealne rozwiązanie dla każdej wnęki

Czy szafa kupiona w salonie bądź sklepie meblowym spełniła wasze oczekiwania? Otóż nie zawsze. Zazwyczaj takie szafy mają z góry określone wymiary i niestety zakup takiego mebla musi być dokładnie przemyślany. Chcąc zaoszczędzić często kupujemy takie meble lecz potem pokój lub sypialnia i tak zarzucone są rzeczami, które się w nich nie mieszczą.

Szafa wnękowa na zamówienie – mebel spełniający nasze oczekiwania

szafy wnękowe na wymiar PoznańJak sami wiecie szafy dostępne w salonach lub sklepach meblowych mają standardowe wymiary. Jeśli chodzi o szerokość są to mają one przeważnie 90, 120, 150, 200, 220 lub 250 centymetrów. Natomiast jeśli chodzi o wysokość to zazwyczaj mają one 200 lub 220 centymetrów. Z kolei głębokość to przeważnie 55 do 62 centymetrów. Nam jednak nie zawsze takie wymiary odpowiadają, szczególnie jeśli mamy wnękę, w której chcielibyśmy umieścić szafę a ma ona niestandardowe wymiary. Jeśli chodzi o szafy wnękowe na wymiar Poznań to my decydujemy o tym jakie wymiary ma mieć szafa. Dzięki temu możemy ją idealnie dopasować do naszej wnęki. Poza tym możemy wybrać materiał, z którego ma zastać ona wykonana. Dzięki poradom stolarza możemy bez problemu dopasować wyposażenie szafy do swoich potrzeb. Dzięki temu pomieści ona wszystkie nasze ubrania  i pozostanie jeszcze miejsce na nowe. W przypadku szafy na zamówienie możemy dobrać do niej jako dodatkowe wyposażenie oświetlenie, dzięki któremu łatwiej nam będzie znaleźć szukaną przez nas rzecz.

Szafy wnękowe na zamówienie to idealne rozwiązanie do wnęk, dzięki temu jest ona wykorzystana w stu procentach co w przypadku szafy z salonu jest niemożliwe, ponieważ zazwyczaj zostaje niewielka przestrzeń, która nie dość, że nie jest wykorzystana to jeszcze brzydko wygląda. To z kolei sprawia, że nasze wnętrza nie wyglądają zbyt ładnie.