Home staging odmienił moje mieszkanie

Planuję sprzedać swoje mieszkanie. Nie jest w najlepszym stanie ale nie zamierzam w nie inwestować bo szkoda mi po prostu pieniędzy. Generalnie koleżanka doradziła mi skorzystanie z pomocy fachowców, którzy są zatrudnieni w biurze nieruchomości w centrum Sopotu.

Zostałam przekonana na home staging

home staging trójmiastoSpecjalistka, z która mam przyjemność współpracować powiedziała że home staging trójmiasto na pewno pomoże mi szybciej sprzedać moją nieruchomość. Nie muszę inwestować sporych funduszy ale dzięki dodatkowym pieniądzom, które zostaną przeznaczone na udekorowanie mieszkania potencjalny kupiec na pewno szybciej zdecyduje się na jego zakup. Postanowiłam dostosować się do propozycji. Pani Karolina ma odpowiednią ekipę, z którą współpracuje i to ona będzie za wszystko odpowiedzialna. Umówiłyśmy się na kwotę pięciu tysięcy. Home staging trójmiasto, który przeprowadzi na pewno zrobi na mnie wrażenie jak stwierdziła. Umówiłyśmy się, ze mieszkanie zobaczę jak już wszystko będzie skończone. dzisiaj po pracy jadę zobaczyć mieszkanie na żywo. Jestem pod wielkim wrażeniem jak szybko pani Karolina się uwinęła. Rzeczywiście mieszkanie wygląda zupełnie inaczej. Kwota pięciu tysięcy zdziałała cuda. Nie sądziłam, że dzięki takiej kwocie można uzyskać aż takie zmiany. Moje mieszkanie dzięki temu cieszy się większym zainteresowaniem. Pani Karolina twierdzi, że szybko powinno się sprzedać bo ma wiele telefonów w strawie kupna. Oczywiście wkład, który poniosłam mi się zwróci i będę mogła uzyskać większą kwotę niż sobie planowałam.

Moje mieszkanie sprzedało się w ciągu trzech tygodniu. Uważam, ze to bardzo dobry wynik. Zawdzięczam go zmianom, na które się zdecydowałam dzięki pani Karolinie. Moi znajomi są w szoku, że tak szybko udało mi się sprzedać mieszkanie.