Gdzie w Warszawie można się bezpiecznie odtruć?

Moja matka od wielu, wielu lat miała problem z alkoholem. Teraz, od dłuższego czasu nie mieszkam już w domu i nie do końca wiedziałam, co się z nią dzieje. Do czasu, aż kilka dni temu stanęła w progu mojego mieszkania i poprosiła o pomoc. Powiedziałam, że jej pomogę pod warunkiem, że odtruje się z alkoholu i pójdzie na terapię uzależnień. Ku mojemu zdziwieniu przystała na to.

Znalazłam sposób na bezpieczne odtruwanie z alkoholu

bezpieczne odtruwanie po alkoholu - warszawaPostanowiłam jej pomóc i znaleźć jej miejsce, gdzie będzie mogła się bezpiecznie odtruć. Wiedziałam, że po wielu latach nałogu alkoholowego takie odtruwanie musi być odpowiednio dostosowane do stanu zdrowa uzależnionego, tak aby bardziej mu nie zaszkodziło. Poszukiwania takiego miejsca rozpoczęłam od internetu. Zależało mi, aby było to w Warszawie, ponieważ nie chciałam, aby matka musiała jeździć po kraju. Wątpię czy w takiej sytuacji zdecydowała by się na odtrucie. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: bezpieczne odtruwanie po alkoholu – warszawa, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć prywatną klinikę medyczną, gdzie można było skorzystać z tygodniowego odtrucia alkoholowego oraz przejść cykl terapii uzależnień. Postanowiłam zapisać tam moją mamę, ponieważ mieli tam bardzo przystępne, niskie ceny za swoje usługi, a poza tym nie trzeba było czekać zbyt długo na wolne miejsce w klinice, co było dla mnie ważne.

Poza tym to miejsce było bardzo profesjonalne i bezpieczne, ponieważ uzależniony poddawany był odtruciu przy całodobowej opiece pielęgniarek i lekarzy. Natomiast sama terapia uzależnień odbywała się pod okiem wykwalifikowanych specjalistów i terapeutów oraz psychologów. Wysłałam tam mamę, co okazało się bardzo dobrym wyborem. Kiedy odwiedziłam ją po tygodniu od razu zauważyłam poprawę.