Funkcjonalny spyphone śledzi!

To oprogramowanie, która pozwala na pełny, zdalny dostęp do telefonu. Za jego pomocą można śledzić rozmowy telefoniczne, otrzymane i wysłane SMS-y. Ponadto pozwala także przechwycić maile, notatki i inne aktywności użytkownika na smartfonie. Za jego pomocą możemy śledzić również lokalizację GPS sprzętu (a tym samym właściciela).

Jak używać funkcjonalnego spyphone’a?

funkcjonalny spyphoneWarto podkreślić, że jest to oprogramowanie szpiegowskie. Posiada licencję i do tego jest trudne do wykrycia. Jego ikona jest niewidoczna, a on sam udaje element systemu telefonu komórkowego. Niezbędnym elementem do działania spyphone na smartfonie jest oczywiście dostęp do Internetu. Następnie wszystkie dane są rejestrowane na platformie, do której z kolei wystarczy się zalogować, i po prostu przejrzeć dane. Program można oczywiście wyłączyć, ale użytkownik telefonu nie zrobi tego samodzielnie. Może też działać w trybie jawnym. Funkcjonalny spyphone jest wówczas przydatny w przypadku telefonów służbowych. Firmy chcą bowiem kontrolować działanie pracowników i ograniczyć korzystanie z komórek do celów prywatnych. Do tego można programem sterować zdalnie, wydając różne komendy. Co więcej, pozwala on również ocenić skuteczność telefonicznych rozmów biznesowych, np. przez przedstawicieli handlowych. Co ważne, może skutecznie zadbać o bezpieczeństwo naszych dzieci, co w czasach swobodnego dostępu do Internetu jest sprawą niezwykle istotną. Dlatego też jego licencje najczęściej wykupują rodzice, którzy chcą wiedzieć, z kim rozmawia ich dziecko, w jakim celu używa swojej komórki, gdzie się znajduje w danym czasie. Jeśli chodzi o dane pozyskiwane przez program szpiegowski, to przechowywane są przez cały czas trwania licencji.

Aplikacja ta ma szeroki zakres działania. Mianowicie: przechwytuje wiadomości tekstowe (nie tylko z aplikacji, ale także z popularnych komunikatorów). umożliwia również rejestrację połączeń, zdalne robienie zdjęć czy rejestrację dźwięku z otoczenia telefonu, w momencie kiedy nie jest wykonywane żadne połączenie.