Fotele w kawiarniach

Muszę przyznać, że jestem wielką fanką kawiarni. To tam, przynajmniej raz w tygodniu, wybieram się, aby pracować. Nie przeszkadzają mi wówczas rozmowy innych gości, czy różnego rodzaju odgłosy wydobywające się z kuchni. Klimat ten jak najbardziej mnie relaksuje i sprawia, że w mojej głowie pojawia się dużo nowych pomysłów.

Meble w kawiarniach

fotele kawiarnianeJest jednak jeden aspekt, na który zwracam uwagę, gdy stoję przed wyborem w jakiej kawiarni będę pracować konkretnego dnia. Bardzo lubię poszukiwać w internecie miejsc w mojej okolicy, które staną się miejscem oferującym mi wiele nowych inspiracji. Kiedy więc stoję przed drzwiami zwracam uwagę na fotele kawiarniane a szczególnie te, które będą mi odpowiadały mi przy pracy. Jeśli zauważę, że na sali znajdują się zwykłe krzesła odwracam się na pięcie i idę w inne miejsce. Jeśli więc jesteś właścicielem kawiarni ze zwykłymi krzesłami może rozważ ich wymianę. Kawiarnia według mnie powinna mieć klimat, który będzie przyciągał do siebie stałych klientów. Fotele natomiast powinny być wygodne. To one decydują o tym ile jestem w stanie wysiedzieć w danym miejscu. Zdarzyło mi się trafić do kawiarni, która serwowała pyszne jedzenie, miałam ochotę nawet zamówić dokładkę i dwa desery, które z pewnością połknęłabym w mgnieniu oka, jednak mój kręgosłup miał decydujący głos w tej sprawie i nie polubił się z niewygodnymi, twardymi fotelami. Wbrew pozorom, czasami dobre jedzenie nie wystarczy, aby zyskać klientów. Dla mnie liczy się przede wszystkim komfort.

Wygodne fotele w kawiarniach sprawiają, że odcinam się od otaczającego mnie świta i wciągam się w wir pracy. Nowe miejsca zapewniają mi wrażenia, które nie byłyby osiągalne w domowym biurze. Wypad do kawiarni raz w tygodniu jest więc świetną odskocznią od codzienności.