Folia one way vision- jak odkleić

W okresie bożonarodzeniowym wszyscy przedsiębiorcy z Poznania muszą się starać by zachęcić do siebie klientów. W tym okresie przychód jest dużo większy, niż w pozostałe miesiące, bo każdy musi kupić prezenty, zapakować je, ugotować dużo potraw i wysprzątać cały dom.

Jest sporo sposobów na odklejenie folii z okien samochodu. Który jest najlepszy?

foliaRynek usług kwitnie. Sama chciałam żeby jak najwięcej osób skorzystało w moich usług i wybrałam reklamę mobilną. Folia one way vision na samochodzie, w kolorze świątecznej czerwieni przyciągała wzrok i kusiła ofertą. Wyglądała bardzo ładnie, ale okres świąteczny niedługo się skończy i trzeba folię odkleić. Tylko to nie jest takie proste. To nie roll up, który można zwinąć i wsadzić do tuby, ani banery, które zdejmuje się z linek i składa na następny rok. To cholerstwo nie chce zejść żadną metodą. Odkleić się samo nie da, kawałkami też nie schodzi. Próbowałam użyć zmywacza do paznokci i rozpuszczalnika, ale tylko kolor zszedł a sama folia ledwo się ruszyła. Nie mogę używać ostrych narzędzi, takich jak noże, czy skrobaczki bo porysuje się szybę, a jednym nieostrożnym ruchem także i lakier. Nie wiedziałam, że folia one way vision to będzie taki problem. Gdyby mi powiedzieli, że tak ciężko będzie ją zdjąć to wzięła bym znowu jakieś banery, które w minutę bym ściągnęła z góry, a tak muszę się męczyć. Chyba nie pozostanie mi nic innego, jak poprosić fachowca o pomoc, bo sama nie dam sobie rady. Być może jest jakiś prosty sposób o którym nie wiem, a który poradzi sobie z tym w parę chwil, tylko jak go nie znam.

Trzeba było postawić na roll up, w Poznaniu przecież są popularne, więc chyba też skuteczne, inaczej by ich nie kupowali, jeśli nic by im nie dawały. W przyszłym roku lepiej przemyślę reklamowe zakupy na święta.