Dlaczego warto mieć pokrowce samochodowe

Jeśli jesteś młody i często jeździsz z kumplami, może inaczej jeśli często wozisz kumpli to zapewniam Cię, że warto, byś kupił sobie coś co ochroni twoją tapicerkę. Piwo, wino i Bóg jeden wie co jeszcze trudno zmywają się z tapicerki.

Pokrowce samochodowe to dobra sprawa, jeśli chodzi o utrzymanie samochodu w czystości

pokroweceDlatego lepiej wydać te 100zł i zakupić taką formę ochrony, jakimi są pokrowce samochodowe. Niezależnie od tego czy jeździsz swoim vw polo, czy pożyczona została od rodziców toyota aygo zawsze miej pokrowce. Miałem kiedyś taką sytuacje, że jechaliśmy z kolegą, miał on peugeot 208… a może był to inny pojazd. Być może była to skoda citigo. Nie pamiętam teraz – w każdym bądź razie jechaliśmy i jeden z kolegów wyciągnął z plecaka wino. Czerwone słodkie wino. Otworzył i zaczęliśmy imprezować, w chwili, kiedy kolega jechał drogą krajową. Niestety, na drogę wyskoczył kot i kolega odruchowo zahamował ile sił tylko dała pompka hamulcowa. Jak się skończyło? Samochód zalany winem i krwią kolegi, który wybił sobie dwa przednie zęby butelką. Druga sytuacja była, gdy kupel miał ford fusion. Samochód duży, dość przestronny. Ogólnie sytuacja była bardzo podobna. Tylko w tym samochodzie były pokrowce samochodowe-peugeot 208. Sytuacja niemalże identyczna. Również wino, również hamowanie(coś mamy pecha z tym) Jednak tym razem wino wsiąknęło w pokrowce. Nie doszło do tapicerki, ponieważ pokrowce miały specjalną gąbkę między nimi a fotelami. Wszystko zostało na gąbce. Powiem szczerze, że nie mieliśmy nawet za dużo sprzątania. Dlatego stwierdziłem, że w moim samochodzie choćby nie wiem co muszą być pokrowce samochodowe. I tak też było. Nie zamierzałem się później babrać w razie coś ze sprzątaniem.

Chyba że kupię sobie samochód ze skórzanym wykończeniem, wtedy nie będę tego paskudził zwykłymi pokrowcami, tym bardziej, że skóra też nie wchłania aż tak dobrze choćby wina.