Czym jest maść thermolka?

 

Żel thermolka jest produktem, który w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Dla wielu może wydawać się on kontrowersyjny ze względu na widniejący na opakowaniu liść konopny. Jednak jak wiemy lecznicze właściwości tej rośliny zostały już dawno udowodnione. Także w przypadku tej maści odgrywa nie małe znaczenie.

Thermolka – naturalne lekarstwo na przewlekłe bóle

thermolka maśćJeśli chodzi o thermolka maść polecana jest osobom borykającym się z ostrymi i przewlekłymi bólami. Mogą one dotyczyć różnych obszarów ciała – pleców, stawów czy mięśni. Także osoby mające problem z zimnymi kończynami mogą śmiało sięgnąć po produkt. Co sprawia, że maść tak doskonale radzi sobie z silnymi bólami? Połączenie odpowiednich składników pochodzenia naturalnego pozwoliło na osiągnięcie produktu, którego nic nie jest w stanie zastąpić. Składnikami aktywnymi w maści są olej konopny, kasztan, jodła syberyjska, kamfora oraz kapsaicyna z papryki chili. Każdy z tych składników posiada odmienne właściwości, które w połączeniu ze sobą dają niezwykłe właściwości. Olej konopny działa przeciwzapalnie. Dodatkowo odżywia i regeneruje skórę.  Kasztan również ma właściwości przeciwzapalne, a dodatkowo przeciwobrzękowo. Usprawnia również przepływ krwi. Zadaniem kamfory jest działanie antyseptyczne. Substancja ta stymuluje również ukrwienie i przeciwdziała zapaleniom. Jakie zadanie ma z kolei kapsaicyna pochodząca z papryki chili? Jak łatwo się domyślić dzięki niej maść działa na nasze ciało w sposób rozgrzewający.

Składniki pochodzenia naturalnego zapewniają maści doskonałe działanie. To właśnie dzięki nim możliwe jest zmniejszenie przewlekłego bólu pleców i stawów, a także zmniejszenie sztywności stawów i mięśni. Maść sprawdza się również doskonale u sportowców. Przed aktywnością fizyczną wystarczy posmarować nią mięśnie – dzięki czemu zostaną one skutecznie rozgrzane.