Czy szkoła językowa dobrze uczy języka?

Planuję trochę podszkolić moją córkę z języka angielskiego. Widzę, że nie do końca radzi sobie w szkole, a uważam, że co jak co, ale umiejętności językowe są bardzo ważne. To teraz kluczowa sprawa, która może mieć wpływ na to, jak jej się później życie ułoży.

Szkoła językowa i angielski córki

rekomendowana przez wielu szkoła językowa w BydgoszczyPonieważ zamierzam coś przedsięwziąć, zastanawiam się, w jaki sposób nauczyć ją tego angielskiego. Sama nie jestem mistrzem. Potrafię co prawda zrozumieć, co ktoś do mnie mówi po angielsku i jakoś tam odpowiem, ale z pewnością nie jest to płynna angielszczyzna. W związku z tym nauka córki z matką w domu odpadła od razu. Pomyślałam, że rekomendowana przez wielu szkoła językowa w Bydgoszczy to najlepszy wybór. Sprawdzałam jednak ceny i nie do końca były na moją kieszeń. Miałam jednak szczęście i udało mi się załapać na jakąś promocję. Poza tym wzięłam system płacenia w ratach i udało się. Teraz mogę oceniać pierwsze efekty i uważam, że szkoła językowa to jest naprawdę dobry pomysł. W każdym większym mieście ma się duży wybór takich kursów dla dzieci, i dla dorosłych. Warto więc zastanowić się nad taką formą nauki. Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że trzeba ćwiczyć też w domu. Moja córeczka chodzi do tej szkoły dwa razy w tygodniu, ale przecież w pozostałe dni musi zrobić ćwiczenia, które jej zadano. Poza tym nieraz sprawdzają jej wiedzę za pomocą specjalnych testów i na nie też musi się przygotowywać. Język angielski, co prawda w gorszym wydaniu, ale jednak, ma także w szkole. Praktycznie więc codziennie musi poświęcić jakiś czas na naukę.

Trochę przy tym marudzi, bo wiadomo, nie jest zbyt chętna do nauki, ale jak trzeba to trzeba. Wiem, że kiedyś mi podziękuje, że dbałam o jej edukację w tym względzie. Pilnuję ją, aby poświęcała na swój angielski dość czasu.