Córka na szkoleniu Nexus

Moja córka jest wybitnie uzdolnioną osobą pod względem zarządzania. Od zawsze była bardzo ambitna i na pierwszym miejscu zawsze byłą dla jej nauka a teraz kariera. Ostatnimi czasy ciągle mi opowiada o szkoleniach, jakie są organizowane w jej firmie. Przejmuje się tym bardzo, ponieważ wiem że pragnie awansować na wyższe stanowisko kierownicze.

Przygotowania do szkolenia z Nexus

szkolenia Nexus Jak już wspomniałam we wstępie, moja jedynaczka jest ambitna, dlatego też zanim odbywają się jakiekolwiek szkolenia, stara się sama najpierw dowiedzieć o nich z różnych źródeł, aby była jak najlepiej przygotowania. W przypadku szkolenia Nexus nie było za dużo informacji w internecie na ten temat. W związku z tym moją córkę ponosiły straszne nerwy. Wiadomo było tylko tyle, że celem tych zajęć będzie zdobycie wiedzy na temat wykorzystywania metody Scrum w dużych, innowacyjnych projektach. Uważam, że córka znacznie przesadza, ponieważ wiadomo, że na szkoleniu dowie się czym jest Nexus. W końcu nie wszystko musi być opisane w internecie. Dowie się w jaki sposób zarządzać będzie miała wieloosobowym zespołem i jakie cele ma sobie stawiać w realizacji poszczególnych przedsięwzięć. Do tego pozna nowoczesne techniki rozwiązywania problemów i sposoby ich unikania. Wiem to z internetu i wiem tez, że moja córka doskonale sobie poradzi na szkoleniu i odniesie w końcu wymarzony sukces. W końcu nie ma nic lepszego niż szkolenia, które wskażą Ci metody wykorzystywania swojej wiedzy w praktyce!

Póki co muszę wspierać moją córkę, która ciągle narzeka na brak informacji w internecie. Pocieszam ją ile mogę, ale nic na to się nie zdaje. No cóż, muszę przeczekać ten trudny okres, aż w końcu odbędzie się szkolenie Nexus i mam nadzieję będzie po kłopocie. Życzę jej bardzo dobrze chociaż wiem, że powinna się również skupić na swoim życiu prywatnym.