Co zrobić, jeśli nie potrafisz zorganizować eventu?

Moja ciocia od dziesięciu lat prowadzi firmę, która zajmuje się organizowaniem różnych imprez zarówno tych okolicznościowych, masowych jak i koncerty. Odkąd pamiętam uwielbiałam się przyglądać, kiedy organizowała różnego typu przyjęcia. Zawsze imponowała mi swoim spokojem niezależnie od sytuacji.

Dlaczego organizuję imprezy dla firm?

eventy dla firmPewnego dnia miała tylu klientów, że nie potrafiła nadążyć ze wszystkim, dlatego poprosiła mnie o pomoc. To był pierwszy raz, kiedy miałam sama ogarnąć eventy dla firm. Było to dla mnie ogromne wyzwanie, ale myślę przede wszystkim, że ciocia dała mi ogromny kredyt zaufania. Czułam się wyjątkowo z tymi przemyśleniami, wiedząc, że muszę dać z siebie wszystko. Jak się okazało bez najmniejszego problemu zorganizowałam eventy dla firm i byłam z siebie strasznie dumna oraz zadowolona. Jak się okazało po pewnym czasie klienci również byli zadowoleni z efektów końcowych mojej pracy. Nieskromnie przyznam, że zdziwiłabym się, gdyby było inaczej. Starałam się przede wszystkim słuchać uważnie klientów odnośnie ich oczekiwań, jeśli chodzi o eventy. Później rozmyślałam nad wszystkim, aby spełnić każdą ich prośbę. W końcu to oni płacą za wszystko, a ja jestem osobą, którą powierzają organizację. Bardzo się cieszę, że siedzę do późna opłaciło się na tyle, że ciocia zaproponowała mi pracę. Oczywiście zgodziłam się.

Osobiście uważam, że sama gdybym miała firmę i nie miałabym czasu, żeby zorganizować event dla pracowników to także zatrudniłabym kogoś, kto zrobiłby to według moich oczekiwań. Uważam to za bardzo duże odciążenie, jeśli ktoś naprawdę nie ma totalnie pojęcia, jak zabrać się za organizacje imprezy firmowej. Oczywiście cena usługi jest zależna od wielu czynników, ale nie są to tak duże koszty jak mogłoby się wydawać.