Co sprzedawać przez internet czyli sklepy prestashop

Jest to pytanie z całą pewnością zadawane coraz częściej. Branża e-commerce w Polsce i na świecie przypomina już trochę rozdęty balon. Co można kupić w internecie? Cukier, ubrania, gadżety, części do samochodu, komputera… pytanie zatem – czego nie można?

Sklepy prestashop mogą być darmowe

sklepy prestashopW zalewie usługodawców udostępniających hosting i szablony dla sklepów internetowych, na przykład sklepy Prestashop, które większość technologii udostępniają za darmo. Wśród takich hosterów znajdziemy również częściowo bezpłatne sklepy internetowe Magento. Jeżeli chodzi o technologiczny wyścig zbrojeń, większość graczy bazuje więc na podobnym zapleczu, choć oczywiście różne sklepy mogą różnić się – i na pewno różnią – sposobem jego wykorzystania. Sukces sklepu zależy też na pewno od profesjonalizmu kadry – zawsze najlepszym przepisem jest mieszanka młodości z doświadczeniem w tej sprawie. Kontakt z klientem powinien jednak być zawsze na najwyższym poziomie. Jak jeszcze można zawalczyć? Na pewno agencja interaktywna jest wartościowym sojusznikiem w walce o klienta, jednak dopiero tutaj dochodzimy do kwestii kluczowej! Bo nawet najlepsza agencja nie wypromuje sklepu sprzedającego to samo co sto innych sklepów o już ugruntowanej pozycji na rynku. Zanim więc ruszymy na jego podbój, musimy ustalić najważniejszą rzecz – co będziemy sprzedawać. Jaka jest odpowiedź na to uniwersalne pytanie?

Sprzedawać w internecie należy to, czego jeszcze w nim nie ma, i to o połowę taniej niż konkurencja. Warto zapamiętać tę myśl i iść z nią po przyszłe sukcesy
Artykuł napisany przy współpracy z:
idea07.pl