Chłopak siostry jest budowlańcem i montuje okapniki budowlane

Moja siostra poznała chłopaka, który jest budowlańcem. Piotrek ma wiele zleceń i ostatnio spędzają mniej czasu popołudniami. Piotrek postanowił się zrewanżować i na weekend zabiera siostrę nad morze. Akurat są wakacje i siostra ma wolne bo studiuje dziennie.

Okapniki balkonowe są przydatne

okapniki balkonoweChciałaby najlepiej każda wolna chwilę spędzać z Piotrkiem ale niestety tak się nie da. Piotrek montuje płyty tarasowe na podkładkach i wykonuje również szereg innych prac. Podkładki tarasowe, które montuje są bardzo popularne i często wykorzystywane przez fachowców. Profile schodowe trzeba dokładnie dobierać do potrzeb. Okapniki balkonowe także się przydają w trakcie remontu balkonu. Piotrek ma wiele zleceń bo jest na prawdę bardzo dobrym specjalista remont balkonu cieszy się teraz sporym zainteresowaniem bo akurat jest ładna pogoda i wiele osób z niej korzysta zamawiając różnego typu naprawy i remonty. Piotrek akurat wykonuje remont balkonu w dużym domu. Poza balkonem właściciel maja także spory taras. Dom jest bardzo luksusowy i nowoczesny. Płyty tarasowe na podkładkach, które zostały zakupione przez właścicieli są bardzo drogie i zostały sprowadzone zza granicy. Piotrek jak skończy to zlecenie i wszystko będzie dobrze to dostanie od właścicieli dodatkowa premie. Już został o tym poinformowany. Dlatego teraz każda wolna chwilę poświecą temu zleceniu. Remont balkonu wykonałby szybko ale właściciele dołożyli mu także teraz widząc jak pięknie wykonał balkon. Płyty tarasowe na podkładkach montuje się sprawdzanie. Piotrek musiał jedynie czekać za towarem, który musiał zostać doręczony przez kuriera.

Na szczęście kurier dowiózł wszystkie płyty a także okapniki balkonowe i praca znowu ruszyła. Powiedziałam siostrze, że powinna doceniać tak pracowitego chłopaka bo Piotrek jest na prawdę tego wart.