Budowa drogi w mojej okolicy

 

Ludzie, którzy ostatnim razem pracowali przy budowie drogi w naszym mieście nie byli złymi pracownikami. Widać było po nich zaangażowanie, ale niestety ich kierownicy nie potrafili w pełni wykorzystać ich potencjału. Następnym razem więc miasto zwróciło się ze zleceniem do zupełnie innej firmy.

Mieli oni najsolidniejsze płyty drogowe w okolicy

solidne płyty drogoweOczywiście czymś rada miasta musiała się kierować podczas wyboru firmy. Ponieważ wiele z nich było nowych, i to właśnie te miał najkorzystniejsze oferty, miasto postanowiło zaryzykować. Stwierdzili, że jeśli jedna z firm wykorzystuje naprawdę solidne płyty drogowe do budowy, to można przypuszczać, że raczej znają się oni na swojej pracy. Z tego co było powszechnie wiadomo, nikt też nie skarżył się na współpracę z tą firmą. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Pracownicy byli bardzo zmotywowani do pracy, ale co ważniejsze – kierownictwo potrafiło bardzo składnie zlecić poszczególne zadania do wykonania. Ostatecznie droga została oddana do użytku na długo przed planowanym terminem. Okazało się, że solidne płyty drogowe sprawiły, że droga ta była praktycznie niezniszczalna. Od momentu, w którym ciężarówki zaczęły regularnie nią jeździć, praktycznie nie ma na niej ani dziur, ani kolein. To był świetny pomysł, by ocenić firmę po tym, jakiego materiału używa do budowy drogi. W końcu świadczyło to też o ich profesjonalnym podejściu do sprawy, nie cięciu kosztów wszędzie, gdzie to tylko było możliwe oraz co ważniejsze – znajomości swojej branży. Dzięki temu droga została tak świetnie zrobiona.

Koniec końców wszyscy mieszkańcy byli zadowoleni z nowej drogi. Stara od dawna już nadawała się do gruntownego remontu, jeśli nie kompletnej wymiany. Obecnie można było cieszyć się spokojną jazdą po równym, prostym, i pozbawionym dziur terenie.