Biżuteria celebrytek- kupno

Niedługo wybieram się na bal karnawałowy.Jest to bal organizowany w bardzo eleganckim hotelu. Już jakiś czas temu kupiłam sobie sukienkę specjalnie na tę okazję. Sukienka jest czarna, długa i dosyć obcisła. Uważam, że wyglądam w niej dobrze.

Zakup biżuterii na bal karnawałowy

biżuteria celebrytekJednak nie miałam biżuterii jaka pasowałaby na taką uroczystość. Ja ogólnie nie mam za wiele biżuterii. Pewnie dlatego, że nie chodzę w niej na co dzień. Biżuterię jakąkolwiek ubieram tylko na specjalne okazje. Mąż powiedział mi jednak, że jeśli chcę to mogę sobie coś wybrać jeśli chodzi o biżuterię on za to zapłaci. To naprawdę miły gest z jego strony i ja oczywiście zamierzam z tego skorzystać. Nie lubię jednak jakoś mocno się obwieszać. Chciałabym żeby było to coś delikatnego. Jednak chciałabym bardzo żeby ta biżuteria była złota bo jednak na taki bal złoto chyba najbardziej pasuje. Spodobała mi się biżuteria celebrytek, którą widziałam w internecie. Cena za nią także nie jest mocno wysoka. Także postanowiłam ją zamówić. Oczywiście mąż za wszystko zapłacił. Gdy tylko biżuteria przyszła założyłam sukienkę i przymierzyłam do niej biżuterię. Chciałam zobaczyć jak będzie się prezentowała z tą sukienką. I tak jak myślałam wszystko razem wygląda naprawdę bardzo dobrze. Mąż gdy mnie zobaczył mnie tak ubraną i w tej biżuterii to tasze był pod wrażeniem. A ta biżuteria jest taka delikatna, że uważam, że będę mogła ją zakładać na różne okazje a może nawet czasem i do pracy.

Mąż powiedział, że do tego łańcuszka kupi mi może coś na święta. To byłby naprawdę dobry pomysł gdybym dostała na przykład jakieś kolczyki czy też może bransoletkę. Chyba wolałabym bransoletkę z takim samym wzorem co ten łańcuszek. A tym czasem muszę zadowolić się swoim nowym łańcuszkiem.