Biała szafka nocna do sypialni

Niedawno poczułam potrzebę zmiany wystroju w swoim mieszkaniu. Po prostu raz na jakiś czas lubię zrobić przemeblowanie albo dodać jakiś ciekawy element do danego wnętrza. Tym razem postanowiłam odmienić swoją sypialnię, żeby pomieszczenie to prezentowało się lepiej oraz było bardziej funkcjonalne. Nie tylko przestawiłam meble, ale postanowiłam również coś dodać do tego pokoju.

Sypialnia z białą szafką nocną

szafka nocna biała połyskDotychczas obok mojego łóżka stała tylko wysoka lampa. Takie rozwiązanie jednak średnio mi odpowiada, ponieważ nie mam żadnego miejsca, w które mogłabym wygodnie odłożyć czytaną przed snem książkę albo laptopa. Zazwyczaj te rzeczy lądowały po prostu na podłodze albo parapecie obok łóżka. Postanowiłam jednak, że w mojej sypialni pojawi się szafka nocna biała połysk, dzięki której będę miała wygodne miejsce na różne rzeczy, które chcę mieć wieczorem albo rano pod ręką. Dzięki temu nie muszę się martwić, że wstając wywrócę szklankę z wodą, którą zawsze muszę mieć gdzieś obok siebie. Wybrałam dosyć prosty model szafki, który rewelacyjnie pasuje do wystroju mojej sypialni. Ma ona małą, zamykaną na drzwiczki półkę oraz szufladę. To doskonałe miejsce na książkę oraz laptopa, z którym często przesiaduję w łóżku. Poza tym taka ciekawa szafka bardzo ładnie urozmaiciła wygląd tego pomieszczenia, o co właśnie mi chodziło podczas dokonywania zmian w wystroju.

Szafka nocna pozwala uczynić sypialnię o wiele bardziej funkcjonalną. Bardzo dużą zaletą szafki o białej barwie jest to, że doskonale pasuje ona do każdego wystroju wnętrz, zarówno nowoczesnego, jak również vintage. Dzięki temu jeżeli w przyszłości będę chciała odmienić styl swojej sypialni, nie będę musiała wymieniać tej szafki nocnej, bo nadal będzie się rewelacyjnie komponować z resztą.