Bezszczotkowa szlifierka kątowa Hitachi

Budowa własnego domu to prawdziwe wyzwanie. Gdy po raz pierwszy stanęłam na wzgórzu z widokiem na rzekę, wiedziałam, że moim największym marzeniem jest wybudowanie domu właśnie w tym miejscu. Realizacja tego planu okazała się wyboistą drogą, na szczęście istnieją jednak narzędzia, które ułatwiają poruszanie się po niej. 

Praca ze szlifierką Hitachi

hitachi g13ve wqPodejmując decyzję o budowie własnego domu, razem z mężem wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć go sami, zupełnie od podstaw. Naturalnie napotkaliśmy na swojej drodze kilka trudności, ale z pomocą rodziny i przyjaciół udało nam się je pokonać. Gdy nasz mały, piękny domek stanął na wzgórzu, nadszedł czas na wykończenie jego wnętrza. Gdy zabraliśmy się do tego okazało się, że niezbędny będzie zakup szlifierki. Po naradach z fachowcami i przeczytaniu opinii w sieci, zdecydowaliśmy się na zakup szlifierki Hitachi G13VE WQ. Sklepy internetowe reklamowały ten model jako przełomowe urządzenie służące do szlifowania tynków i gładzi gipsowej. Dlaczego przełomowe? Dlatego, że jest to pierwsza na rynku szlifierka wyposażona w silnik bezszczotkowy. Takie rozwiązanie jest świetne pod względem zwiększania wydajności pracy. Faktycznie, okazało się, że silnik Hitachi G12VE WQ jest bardzo trwały i charakteryzuje się dużą odpornością. To, co zrobiło na mnie dość duże wrażenie to fakt, że szlifierka jest zaopatrzona w specjalną rączkę, która znacznie obniża poziom wibracji w trakcie pracy. Ponadto, ma ona specjalny system zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem. 

Praca nad budową własnego gniazdka okazało się ciężką i wymagającą pracą. Przekonałam się jednak, że używając odpowiedniego sprzętu można ją sobie znacznie ułatwić. Dzięki temu mogę teraz czerpać satysfakcję z mieszkania w swoim wymarzonym miejscu.