Bardzo dobry psycholog dla dzieci

 

Moja koleżanka rozwiodła się ze swoim mężem kilka miesięcy temu. W sumie uważam, że dobrze, że tak się stało. Jednak obydwoje nie byli z sobą już szczęśliwi. Na szczęście nie są to osoby, które się jakoś bardzo kłóciły.

Dzieci koleżanki chodzą do psychologa

psycholog dziecięcy pracujący w ŁodziOgólnie można powiedzieć, że rozstali się w dobrej atmosferze. Koleżanka ma dwójkę dzieci.Na początku myślała, że jej synowie zrozumieli to, że rodzice się rozstali i że już nie będą mieszkać razem. Jednak z czasem zauważyła, że zaczęli się dziwnie zachowywać. Stali się zamknięci w sobie i mieli coraz gorsze oceny. Zauważyła też, że już nie tak chętnie bawią się jak kiedyś. Ogólnie wyglądali na przygnębionych. Było wiadomo, że jest to efekt rozstania rodziców. Koleżanka nie za bardzo wiedziała jak im może pomóc. Chciała żeby zrobił to specjalista. Bo jednak tak jest chyba po prostu najlepiej. I tak psycholog dziecięcy pracujący w Łodzi na szczęście miał wolny termin dosyć szybko. Psycholog ten ma bardzo dobrą opinię. I podobno potrafi pomóc dzieciom w różnych problematycznych sytuacjach. I tak koleżanka zaczęła chodzić na te spotkania z synami. Oczywiście były to spotkania po jakimś czasie już indywidualne i one dopiero zaczęły przynosić efekty. Okazało się, że dzieci bardzo mocno przeżywały rozstanie rodziców. A nawet obwiniały za to siebie. Ta terapia dała im bardzo dużo. Koleżanka i jej były mąż też wiedzieli teraz w jaki sposób rozmawiać z dziećmi na temat rozwodu.

W sumie po jakimś czasie sytuacja się unormowała. I teraz synowie koleżanki zachowują się jak normalne dzieci. Czyli bawią się i dokazują. Ta wizyta u psychologa była im bardzo potrzebna. I z perspektywy czasu koleżanka twierdzi, że mogli tam iść już wcześniej. Nawet wtedy gdy od razu podjęli decyzję o rozwodzie.

Zobacz też https://adrianacylwik.pl