Atrakcyjna sala zabaw dla dzieci w Warszawie

Planuję zabrać dzieci w weekend do sali zabaw w Warszawie. Dawno już im to obiecałam, ale dotąd nie miałam czasu. Bardzo dużo pracuję i mam wrażenie, że zaczęłam zaniedbywać swoje dzieci. Czuje się z tym źle, chciałabym poświęcać im więcej czasu. W każdym razie, zdecydowałam że zabiorę dzieci do sali zabaw. Muszę tylko znaleźć najfajniejsze centrum rozrywki w Warszawie.

Tanie sale zabaw dla najmłodszych

sala zabaw dla dzieci warszawaWeszłam w przeglądarkę internetową i poczytała opinie na temat podobnych rozrywek dla dzieci w Warszawie. Ważne jest to, aby sala zabaw była bezpieczna i przystosowana taż do małych dzieci. Mój najmłodszy synek ma trzy latka i bardzo się o niego boję, bo jest niefrasobliwy.  Wpisałam w wyszukiwarkę internetową frazę: ,,ciekawa sala zabaw dla dzieci Warszawa i okolice”. Okazało się, że najsłynniejsza sala zabaw w Warszawie znajduje się w centrum handlowym. Jest to całkiem blisko mojego domu, więc dotarcie tam zajmie nam kwadrans, albo mniej. W tej sali zabaw znajduje się duża zjeżdżalnia, basen z piłeczkami i ściana wspinaczkowa. Są też automaty do gier, gry planszowe, ruchome wiszące mostki, trampolina do skakania i tajemniczy labirynt. Dla najmłodszych dzieci są miękkie klocki z gąbki, bujaki i samochodziki, kule wspinaczkowe i foteliki dmuchane. Jeśli chodzi o cenę, to wejście na salę zabaw kosztuje piętnaście złotych, a dorośli mają wstęp wolny. Zabiorę swoje dzieci na co najmniej dwie godziny, więc trochę mnie to będzie kosztować. Muszę się liczyć z wydatkiem rzędu trzystu złotych.

Po zabawie, zabiorę dzieci na obiad i na lody. W ten weekend poświęcę się całkowicie dzieciom, nawet nie mam zamiaru gotować. Może zjemy pizzę, którą wszyscy uwielbiamy. Ja nie mam nic przeciwko i myślę, że dzieci też nie. Ciężko jest być samotną matką, ale nie wyobrażam sobie życia bez moich dzieci.