Apartament w Kudowie

Wspólnie z żoną i dziećmi tworzymy czteroosobową rodzinę. Dzieciaczki są w wieku wczesnoszkolnym. Dlatego też kiedy zaczęły zbliżać się wakacje, stwierdziliśmy z żoną, że musimy ustalić, gdzie spędzimy wspólne, rodzinne wczasy. Bardzo szybko padło na Kudowę-Zdrój, ponieważ jest to rewelacyjna baza wypadowa do zdobycia niższych szczytów, dostępnych dla dzieci.

Wakacje w Kudowie-Zdrój

wynajem w kudowieJestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci, które chodzą odpowiednio do trzeciej oraz do czwartej klasy szkoły podstawowej. Nieubłaganie zaczęły zbliżać się wakacje, dlatego też postanowiliśmy z żoną wybrać miejsce, w którym moglibyśmy spędzić czas całą rodziną. Bardzo lubimy wypoczywać aktywnie, dlatego też stwierdziliśmy, że wybierzemy się w góry. Nie chcieliśmy jechać do Zakopanego, ponieważ dzieci mogłyby nie dać rady kondycyjnie. Stwierdziliśmy, że udamy się do Kudowy-Zdrój. Byliśmy już tam trzy lata temu i wspominamy ten wyjazd bardzo pozytywnie. Nie czekając dłużej, stwierdziliśmy, że jest to najwyższy czas, aby znaleźć mieszkanie na wynajem w Kudowie. Poszukanie odpowiedniej lokacji zajęło nam trochę czasu, jednak kiedy już otrzymaliśmy potwierdzenie rezerwacji, byliśmy bardzo zadowoleni z naszej wspólnej pracy. Mieliśmy nadzieję, że będą to udane wakacje, które miło spędzimy w gronie rodzinnym. Liczyliśmy na aktywny wypoczynek, który da nam szansę się jeszcze lepiej zintegrować.

Teraz kiedy minęło już kilka tygodni od naszych rodzinnych wakacji w Kudowie-Zdrój, jesteśmy bardzo zadowoleni. Zarówno wynajęte mieszkanie, jak i sama okolica bardzo nas usatysfakcjonowały. Jesteśmy przekonani o tym, że w niedalekiej przyszłości ponownie odwiedzimy to miasteczko. Jest ono bowiem niezwykle urokliwe i malownicze. Polecamy Kudowę każdemu amatorowi niskich gór!